Легкість та грація дівчат з черлідингу заворожує.

Легкість та грація дівчат з черлідингу заворожує. Але за класними фото ховаються години роботи. Тому іноді дитина відчуває розчарування. І вперто скаже: “Я не хочу на заняття!”.  Як діяти батькам в такій ситуації?

Насамперед з'ясувати причину. Погане самопочуття або фізична втома ― це поважні підстави. Тренування ― не каторга, заставляти хвору дитину категорично заборонено. Але якщо очевидної причини нема, а дитина саботує заняття, ― слід проявити наполегливість.

Чому ж зникає бажання?
Лінь. Це почуття знайоме всім спортсменам і через нього слід переступити. Йти на поступки не варто, в дитини виникне звичка кидати розпочаті справи, щойно побачить перші труднощі.
Страх перед виступами. Хвилюються всі, навіть досвідчені черлідери. Але командний дух та підтримка дають змогу цей страх подолати. Та виробити корисний навик на все життя.
“Зависання” на досягнутому. Спершу малюк бачить результати своїх старань. Але кожен наступний крок дається складніше. У дитини з'являється відчуття, що всі зусилля марні. Потрібно підтримати спортсмена та навчити вірити у себе.
Відставання від однолітків. Фізичні можливості індивідуальні. Звичайно, будуть яскраві лідери в команді. Але якщо ваша дитина не в їх числі, може виникнути бажання все кинути. Але в команді черлідерів є місце для кожного. Допоможіть малюку це зрозуміти.

В дитинстві важливо не лише здобути медалі, але й навчитися перемагати власні страхи та невдачі. Черлідери це вміють.